Casa Azul em Búzios Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák |
| Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 3 hálószobás Casa Azul em Búzios Villa legfeljebb 8 vendéget fogad, és privát parkolót biztosít számukra.
A Praia Rasa hozzávetőlegesen egy 10 perces kocsiútra található a Búzios városi villától, a Teknős-part pedig körülbelül 7 km-re van.
A fürdőszobai felszerelések külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Hajszárítót és törölközőket szintén a rendelkezésére bocsátanak.
A Casa Azul em Búzios Villa teljesen felszerelt konyhát, valamint étkezőt kínál a főzéshez és étkezéshez. A konyhában kávé/tea készítő, hűtő és sütő is elérhető. A legközelebbi buszmegálló a salineira, karnyújtásnyira van ettől a 3 fürdőszobás villától.
- Helyi látnivalók
- Buzios Marina1,7 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel3,7 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Azul em Búzios Villa milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa Azul em Búzios Villa között 5 km távolság van. - ❓
A Casa Azul em Búzios Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Azul em Búzios Villa Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Azul em Búzios Villa?
A Casa Azul em Búzios Villa kapacitása 8 főig terjed. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Búzios nevezetességei közé tartozik a Mangrove Stones és a Praia Rasa, amelyek 1 km-re, illetve 2 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Teknős-part (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.